סקסי מרי קריסמס 2011

הזוגיות שלכם היא הדבר הכי חשוב בקשר שלכם, אל תכנעו לשגרה והכריזו על שנת 2011 כשנה שבה הזוגיות תפרח ותהיה מוצלחת לפחות כמו בהתחלה.

מבט חטוף אל השעון הראה לה שבעוד 10 דקות השעה תהיה השעה 12:00 בחצות ואחר כך  כבר תיכנס שנה חדשה, הלואי והשנה הבאה תהיה טובה יותר מהקודמת חשבה לעצמה, עצם היותה ניצבת במרכז רחבת הריקודים ללא בן זוג במסיבת הסילבסטר לא הפתיעה אותה, שתעבור כבר השנה חשבה לעצמה, הדי ג’י התחיל לספור לאחור את השניות האחרונות, שלוש, שתים, אחד. שנה טובה נשמעו קריאות שמחה מכל עבר . הי אני איתן ולפני שהספיקה לענות הרגישה את לשונו של הזר אשר לפני שניה הציג את עצמו  פוגשת את לשונה ומדביקה לה נשיקה צרפתית כזאת שמעולם לא קבלה.

בכל סוף שנה יש ציפיה לקראת השנה החדשה, אנחנו תמיד רוצים שהשנה החדשה תהיה יותר טובה ומוצלחת מהשנה שעברה, עד כמה שזה נשמע פשוט הצלחת השנה הבאה תלוייה בנו, כמה פעמים אמרנו לעצמנו שאנחנו חייבים לצאת מהשגרה ולעשות משהו למען הזוגיות שלנו, השגרה אשר מכתיבה לנו את צורת החיים הופכת אותנו למעין רובוטים חסרי מעוף ויצירה ומשכיחה מאיתנו את הזוגיות הכל כך יפה אשר היתה בהתחלה.

השנה החדשה נותנת לנו הזדמנות להחזיר אלינו את הריגוש והאהבה לבן או בת הזוג, לשבור את השגרה המעצבנת והדכאונית ולחשוב בצורה פתוחה ויצירתית.

את שנת 2011 מומלץ לפתוח בסערה ולעשות משהו שמזמן מזמן לא עשיתם כמו ללכת לרקוד במועדון חדיש לזרום עם המוסיקה גם היא קצת יותר מדי עבורכם.

לבקר ב חנות סקס ולבחור לבוש סקסי במיוחד אשר ירענן את המראה וילהיב מחדש , לבחור אביזר מין שעדין לא התנסתם בו , אם עדין אין לכם ויברטור כדאי מאוד שתכניסו אחד כזה לחדר המיטות.

לסיכום

לא חשוב איך תפתחו את השנה החדשה העיקר שתחליטו שאת השנה הזאת אתם מקדישים לכם ולזוגיות שלכם.

רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכם שנה חדשה מקסימה ומרגשת עם הרבה ניצוצות של אהבה תשוקה וכמובן ריגוש.