אביזרי מין מתקדמים

מהם אביזרי מין מתקדמים ?. האם עלינו לחדש מידי פעם את אביזרי המין שלנו. ומה זה ויברטור מתחמם.

בכל פעם שאנו נכנסים לחנות כל שהיא אנחנו מצפים לראות מוצרים חדשים. בחנויות סקס תמיד ישנם מוצרים חדשים ומגוונים. אביזרי מין נהפכו לאפנה, המחירים לא בשמים וישנם אין ספור עיצובים וחידושים, גם כאן מי שמעוניין להתעדכן במילה האחרונה אין מה לעשות עליו לפתוח את הארנק.

ויברטורים

למרות שהויברטורים הראשונים היו בעלי מראה ריאליסטי של פין ויוצרו מגומי או ג'ל הם עדין נפוצים וישנן נשים שמסתפקות בהם והם מתאימים למי שטרם התנסתה בויברטור או שזה ה ויברטור הראשון שלה.

השינוי הגדול שעברו ויברטורים אלה הוא בחומר, כיום מיוצרים ויברטורים ריאליסטים מסילקון איכותי ולאחרונה אף מחומר הנקרא סייבר סקין חומר רך ונעים אשר מגע בו מדמה מגע עור אדם.

שינויים נוספים נעשו במנגנון הרטט וכיום ישנם ויברטורים המציעים פונקציות רטט שונות ומגוונות.

לדור השני של הויברטורים נוסף מאלץ האורגזמה, רטטן קטן היוצא מהחלק התחתון של הויברטור ואמור להתלבש על הדגדגן ולגרות אותו בו בזמן שהחלק העליון של הויברטור חודר. בהמשך נוספו הפנינים המסתובבות אשר יוצרות עינוג גם בפתח הנרתיק. כיום זה הויברטור הנפוץ והנמכר ביותר בעולם כמובן שישנם מאות סוגים המיוצרים מחומרים שונים והמציעים פונקציה כזו או אחרת.

הדור השלישי של הויברטורים כלל לא הזכיר ויברטור והשינוי שעבר היה בעיקר בצורה ובעיצוב וזאת בכדי לתת מראה שונה לויברטור עבור נשים הנרתעות מהמראה של הויברטור הריאליסטי.

הויברטורים החדישים ביותר הם גם היקרים ביותר מציעים שימוש בויברטור נטען ללא סוללות ואף ויברטור אשר ניתן לכוון בו את הטמפרטורה לטמפרטורה הרצוייה.

רוקט פוקט

גם ה רוקט פוקט הקלאסי עבר שינויים קלים והיום ניתן למצא אותו במגוון צורות ועיצובים עם או בלי פונקציות רטט שונות.

מענגים

בעקבות הרוקט פוקט באו ה מענגים השונים והציעו יותר הנדסת אנוש ויותר פונקציונאליות חלקם אף מציע שילוב של עינוג חיצוני עם עינוג פנימי.

פרפרי אהבה

פרפרי אהבה לא עברו שינוי מהותי אך החדשנים ביותר מציעים הפעלה בשלט רחוק ללא חוטים כך אפשר להבטיח אורגזמות בכל שעות היממה מתי שרק את רוצה.

אביזרי מין לגברים

תחום זה התפתח בשנים האחרונות בצורה ניכרת, בעוד שבעבר כללו אביזרי המין לגברים בובות אהבה פשוטות בלבד היום ניתן למצוא מגוון ענק של דמויי איבר נשי בצורות וגדלים שונים כגון הפלאש לייט. וכן אף ניתן לרכוש ויברטורים אנאלים במיוחד לגברים המגרים את נקודת הג'י הגברית.

תכשירי מין

תכשירי מין היום הם כמו תרופות לכל דבר הם מיוצרים מחומרים טובים ונותנים פתרונות למגוון רב של בעיות של שפיכה מוקדמת, זקפה, יובש נרתיקי, קושי באורגזמה, חשק מיני, משחק מקדים ועוד.

לסיכום:

אביזרי מין נועדו כדי להעשיר ולגוון את חיי המין שלנו, אם לא נחדש אותם מידי פעם הם יהיו משולים לבגדים ישנים בארון, אף אחד לא לובש אותם ובסוף זורקים אותם. אל תתעצלו ומידי פעם ותחדשו את המלאי.

רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכם ים של אהבה תשוקה וריגוש.