ריגושים קטנים עושים את ההבדל

לקוחות רבים אשר פוקדים את החנות שואלים. אנחנו חיים כבר כמה וכמה שנים ונהיה לנו קצת משעמם ושגרתי. מה אפשר לעשות, אפשר בכלל ?. אז כך, ודאי שאפשר וצריך משום שאם לא נגוון אזי שגרת החיים שלנו כזוג תהיה לנו לרועץ.

עשינו כבר את הכול

זה מה שהרוב אומרים אבל ממש לא מבינים שהם עשו במקרה הטוב מסתכם 2 אחוז בערך, במקרה הרע גם פחות מזה.

  • תנוחות - אם נחבר את כל תנוחות הסקס של כל מדריכי המין למיניהם, קאמה סוטרה, טנטרה וכולי נגיע בערך ל – 200 תנוחות שונות. לא משנה כמה תנוחות אתם ביצעתם עדין תוכלו לספור אותם במקרה הטוב על עשר אצבעות. אפשר ללכת לסדנאות לשיפור המין ואפשר להתחיל לקרא ספרים, אבל הכי פשוט לרכוש ב חנות סקס סרט ארוטי או סרט פורנו ולצפות בו ביחד עם בן או בת הזוג. קרוב לוודאי שתגלו לפחות 3 -4 תנוחות חדשות.
  • גומרת לא גומרת – אל תהיה בטוח שבת הזוג שלך גומרת, הכי טוב שתשאל אותה ואם התשובה היא לא תדאג לעשות הכול כדי שהיא תחווה אורגזמה. אישה אשר לא מסופקת מינית זאת בעיה נקודה.
  • סקס רק במיטה – אז זהו שממש לא למרות שאצל הרוב עושים סקס רק במיטה.  נסו לצאת מחדר השינה לחלקים אחרים בבית. ילדים ?, תמיד אפשר למצוא להם סידור לכמה שעות. אם כבר ביקרתם בכל פינה בבית בחוץ ישנם מקומות חדשים.
  • אביזרים אנחנו לא צריכים – ברור שלא אפשר להסתדר בלעדיהם השאלה היא אם אתם מעדיפים להסתפק בלחם ומים או שאתם מעדיפים לפעמים אנטריקוט ברוטב חרדל דיז'ון עם אספרגוס מוקפץ יחד עם נצרי במבוק ברוטב צ'ילי ותפוח אדמה מתוק. אביזרי מין עושים הבדל נקודה. טבעת רטט זוגית, פרפר אהבה, רוקט פוקט, ויברטור מוסיפים המון עניין ,חשק וכמובן אורגזמות טובות יותר אל תגידו לא לפני שניסתם. תכשירי מין עוזרים מאוד במשחק מקדים כן יש דבר כזה וחימום האווירה, כמו כן תכשירים שונים מסייעם בפתרון בעיות שונות כמו שפיכה מוקדמת, חוסר חשק, זקפה חלשה, גירוי לאורגזמה.
  • אנחנו נגעלים ממין אוראלי – אישה אם לא תעניקי מין אורלי לבן זוגך קרוב לודאי שהוא יחפש זאת במקום אחר. גבר אם לא תעניק מין אוראלי משובח לבת זוגתך קרוב לודאי שהיא תתקשה לגמור.
  • טוב לי איך שאני נראה – השאלה אם לבת זוגתך טוב איך שאתה נראה. אל תזניחו את עצמכם תיראו טוב ועשו פעילות ספורטיבית גם סקס זה סוג של פעילות ספורטיבית. אנחנו מעדיפים לעשות סקס עם מי ומה שנראה טוב.

לסיכום: קצר הדף מלהכיל את כל מה שעוד לא עשיתם ואו ניסתם, מה שברור עכשיו הוא שבטוח מעבר לכל ספק שיש עוד הרבה מה שלא עשיתם.

צוות אהבה ותשוקה מאחל לכם\ן חג שמח מלא אהבה תשוקה וריגוש.