רק מה שאת אוהבת

את ורק את יודעת מה טוב לך. את ורק את יודעת שיש שיא ויש מעבר לשיא. את ורק את יודעת לבחור רק מה שאת אוהבת.

פעמים רבות נכנסות נשים לחנות ומבקשות לקנות מתנה לחברה קרובה חלקן קונות רוקט פוקט חלקן בוחרות ויברטור מעניין וחלקן בוחרות בגד סקסי ונועז. מעט מאוד יודעות מה יתאים הכי הרבה לחברה ולכן מעט מאוד קולעות למטרה שלשמה הן  בעצם באו.

אביזר מין אינטימי היום נפוץ כמעט בכל בית, אין להקל ראש בבחירתו וצריך לשים לב לכל פרט ופרט.

עם כל הכבוד לאתרי האינטרנט הרבים המציעים מכירה של אביזרי מין הקניה הטובה והמתאימה ביותר היא בחנות סקס אמיתית רק שם תוכלו לקבל את התחושה של מה הכי מתאים בשבילכם\ן.

לעולם לא אשכח את היום בו נכנסה לחנות אישה מבוגרת, להערכתי בת 60 ויותר ושאלה על ויברטור. בעוד אני מנסה להבין בדיוק איזה ויברטור יתאים לה, שלפה האישה ויברטור ישן אשר בשמחה היה מפאר ויטרינה באחד המוזיאונים ברחבי העולם.

זה ממש ישן אמרתי. אכן ישן, יש לי אותו כבר 30 שנה ענתה לי. אבל זה ממש ישן אמרתי שוב. נכון בחור צעיר זה ממש ישן אבל הוא הכי מתאים בשבילי.

באותו הרגע נפל האסימון והבנתי מה שלא הבנתי עד עתה וזה שוואלה תמיד יש את האחד הכי מתאים. לא  משנה כמה בגדים יהיו לך תמיד יהיה את הבגד שאת הכי תאהבי, הכי תתחברי אליו והוא תמיד יגרום לך מצב רוח טוב.

כך גם ב אביזרי מין לא משנה מה אמרו לך, כמה יש לך וכמה שמעת המלצות. תמיד יהיה אחד שיהיה מעל כולם ולא תחליפי אותו באף אחד אחר כי פשוט אותו את הכי אוהבת והוא הכי מתאים בשבילך. כמה פשוט ככה נכון.

בפעם הבאה שאת חושבת על מתנה סקסית, אינטימית לחברה תעצרי רגע ותחשבי קודם כל על עצמך החברה תחכה הפעם כי רק את ורק את יודעת לבחור את מה שאת הכי אוהבת בשבילך.

רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכם שתבחרו את הטוב ביותר בשבילכם\ן