להתעורר אנשים חג האהבה - ט"ו באב

מתי לאחרונה פינקת כמו שצריך את בן זוגך, מתי לאחרונה פינקת אתה את בת זוגתך והרעפת עליה אהבה כמו בסרטים. חג האהבה הקרוב אשר יחול ב – 26 ביולי הוא הזדמנות נהדרת להשלים פערים ולחדש מצברים.

לפנק, לפנק, לפנק

חג אהבה (מעכשיו - חג האהבה והתשוקה)רוב האנשים ודאי ישלחו פרחים, יקנו בושם, תכשיט או בגד. אין שום רע בכך אבל הלו אנשים לא נמאס לכם כל שנה בחג האהבה את אותה מתנה.

לא בא לכם להתפרע יום אחד, לצאת מהקופסא ולהשתחרר. זה הזמן לאזור אומץ ולהפתיע הפעם בגדול,

לגשת לחנות סקס לרכוש חבילה של אביזרי מין כאלה שיממשו את הפנטזיה שלו ושלך ולחגוג את ט"ו באב כמו שצריך.

תובנת 3 החושים

כאשר אדם מכניס לפיו מאכל כל שהוא הטעם אשר נחרט בזיכרונו של האדם לא נקבע בעת לעיסת המאכל אלא מתחיל הרבה קודם. ראשית האדם רואה את המאכל לאחר מכן הוא מריח אותו ולבסוף הוא טועם אותו. השילוב של שלושת החושים ראיה, ריח וטעם קובע את טעמו הסופי של המאכל.

הדבר דומה בצורה מופלאה גם לסקס, תחילה אנחנו רואים את בן\ת הזוג לאחר מריחים אותו ולבסוף טועמים. אם משהו לא מסתדר לנו באחד משלושת החושים הסקס לא משהו במקרה הטוב וגרוע ומתסכל במקרה הרע.

מראה

המראה שלך ושלו חשוב, אתם צריכים להראות סקסיים ביותר, בייבי דול חושני ונועז בהחלט יעשה את העבודה. רוב הגברים מתגרים מאוד מביריות וירכונים גם אוברולים וסטים מיוחדים עושים להם את זה בגדול. הגברים שבנינו יופתעו לשמוע שגם להם יש הלבשה סקסית ועוד יותר יופתעו לדעת כמה בת הזוג מתגרה מהלבוש הסקסי שלהם.

ריח

ריח רע יכול לעשות נזק גדול מאוד. לך ירד החשק בצורה דרסטית ולו ירד המה שמו באותה מידה.

ודאו שאתם מצחצחים שיניים וגופכם מריח טוב. אם אתם רוצים להיות בטוחים בושם חשק ופיתוי יכול בהחלט לתת אפקט חיובי.

טעם

במידה ומראה וריח עברו את המבחן עשיתם את רוב העבודה אך כדאי שלא תירדמו כי כל מה שתעשו אחר כך קשור לטעם. אל תקצרו במשחק המקדים קחו את הזמן ותיהנו מכל רגע. תגעו, תנשקו, תלטפו כאילו אין מחר. תכינו מבעוד מועד אביזר מעניין, זה יכול להיות ויברטור, פרפר אהבה או טבעת רטט זוגית מה שחשוב זה שיהיה עניין ושוני. אם אתם מעוניינים במשגל ארוך וסוחף כדאי שתצטייד בספרי השהייה כדי שלא תגמור לפניה ובכדור זקפה טבעי טייגר קינג גם אם אין לך בעיה פשוט כדי לקבל זקפה חזקה מאוד ולאורך זמן.

לסיכום : אף אחד לא רוצה להתעורר עוד 30 שנה מהיום ולבכות על מה שלא הספיק בחייו. נצלו את הרגע ואת חג האהבה הקרוב הלא הוא ט"ו באב לעשות טוב לכם ולאנשים היקרים ללבכם.

רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכם חג אהבה שמח וסקסי במיוחד.