מונדיאל של אהבה ותשוקה

איך גורמים לגבר שחיי איתי להתלהב ממני כמו שהוא מתלהב מהמונדיאל ? זה הזמן לקחת את היוזמה לידיים ולהפוך את אירוע הספורט לאירוע זוגי רווי אהבה ותשוקה.

כדורגל או סקס ?אחת לארבע שנים מתקיים מונדיאל. אחת לארבע שנים אתן רואות איך בן זוגכם קופץ, צועק, מתרגש ומתלהב ולא מאמינות שיש לו כאלו אנרגיות. הגיע הזמן שהוא יפנה את האנרגיות למקומות הנכונים !.

ניסוי קטן יסייע לכן לגלות כיצד לעשות זאת: ליבשי בייבי דול סקסי או לבוש נועז במיוחד, משהו שעוד לא לבשת אף פעם, חכי למשחק ובזמן שהוא מרותק לטלביזיה הסתובבי לידו.

  1. במידה והוא ממשיך לבהות מהופנט במשחק המצב קשה ואין לך סיכוי. זה הזמן לשלוף את ה ויברטור מהארון (אם אין לך כזה זה הזמן לצאת לשופינג, הוא לא ישים לב).
  2. במידה והוא מפסיק לרגע להתבונן מסתכל עליך וחוזר להתבונן במשחק סימן שהוא עשה את הבחירה שלו. הגיע הזמן שגם את תעשי כמה בחירות כמו לבקר ב חנות סקס ולרכוש לך כמה חברי סקס חדשים.
  3. במידה והוא מפסיק להתבונן במשחק ואומר לך "בייבי איזה סקסית את אני מסיים לצפות במשחק ומגיע להבקיע" הוא בעצם הפך אותך לעדיפות השניה. כשהוא יגיע זה הזמן לעדכן אותו כי ה רוקט פוקט כבר הבקיע במקומו והוא מעתה שחקן ספסל.
  4. במידה והוא עוצר את נשימתו עוזב את המשחק ורץ איתך לחדר השינה תדעי שאת הכל בשבילו, המאהבת המושלמת. זה הזמן ל- 90 דקות של אהבה בלי הפסקה במחצית אבל אם אופציה להארכה.

רשת אהבה ותשוקה מאחלת מונדיאל שמח, מרגש ומרטיט לשני בני הזוג.