הויברטור המושלם

מהו הויברטור המושלם ? כיצד בוחרים ויברטור ? האם גודל הויברטור קובע ? מה ההבדל בין וירבטור ריאליסטי לויברטור קלאסי ?

לקוחות רבים אשר נכנסים לחנות הסקס שלנו כמו גם לקוחות אשר פונים בטלפון מבקשים לרכוש עבור בת הזוג את הויברטור המושלם.

אין דבר כזה ויברטור מושלם אנחנו עונים, יש ויברטור מתאים.

נשים רבות חוטאות בתמימות ורוכשות ויברטור שיכול להיות שהוא מצוין אך להן הוא לא ממש מתאים והן לא יפיקו את מירב ההנאה מהשימוש בויברטור. למה הכוונה ?.

אם את מעוניינת לרכוש ויברטור את צריכה ויברטור שיתאים בדיוק לך, מה שמתאים לחברה שלך לא בהכרח יתאים בשבילך.

אם אתה מעוניין לרכוש ויברטור לאישה עדיף שתתייעץ קודם איתה לגבי מה היא רוצה ועדיף יותר שתלכו ביחד לחנות סקס כדי שהיא תקבל את מירב האינפורמציה.

אז מה בעצם צריך להתאים בויברטור ?.

הגודל כן קובע

והכוונה היא לא שגדול יותר עדיף על קטן אלה שלכל אישה מתאים הגודל המתאים למבנה הפיזיולוגי שלה, לאישה עם מבנה אגן צר לא יתאים ויברטור גדול ולהפך, כל אישה אשר מכירה ויודעת את גופה יודעת בדיוק איזה גודל ועובי מתאים עבורה.

החומר

ויברטורים עשויים ממגוון חומרים דוגמת סיליקון, ג'לי, גומי, טי פי אר, סייבר סקין ועוד. לכל חומר יש את דרגת הקשיות והגמישות שלו. ישנן נשים אשר יעדיפו חומר רך יותר וכאלה אשר יעדיפו חומר קשיח יותר.

העיצוב

אישה צריכה להתחבר במראה לויברטור שהיא רוכשת כשם שהיא להתחבר במראה לבגד שהיא לובשת.

ישנן נשים אשר יעדיפו ויברטור במראה ריאליסטי וישנן נשים אשר יסלדו מהמראה הריאליסטי ויעדיפו ויברטור יותר מעודן.

חשוב מאד שהאישה תתחבר ויזואלית לויברטור בו היא עתידה להשתמש.

פונקציונאליות

הקדמה הטכנולוגית לא פסחה על הויברטורים. ויברטורים עם תוכניות רטט משוכללות, ויברטורים מתחממים, ויברטורים עם מספר מנועים משולבים ועוד הרבה שכלולים אחרים מאפשרים למשתמשת לשכלל את רמת ההנאה שלה לשיאים שטרם הכירה בעבר אך עם זאת צריך לזכור שחלק לא קטן מהנשים יעדיפו את הויברטור הפשוט אשר ההפעלה שלו אינו דורשת מדריך הפעלה.

סוגי ויברטורים

קיימים בשוק מגוון רחב מאוד של ויברטורים אשר ניתן לסווגם למספר קבוצות עיקריות: ויברטורים קלאסיים שמתאימים למתחילות וכויברטור להתנסות ראשונית, ויברטורים ראליסטים בעלי מראה ומגע של פין אמיתי וויברטורים לנקודת ה- ג'י אשר מיוצרים בדגש על עינוג נקודת ה- ג'י הנשית. סידרת ויברטורים V.I.P הינה היוקרתית והאיכותית ביותר.

אז מה לבחור ?

ישנם פרמטרים נוספים כמו מנגנון פעולה שקט או עמידות במים אשר גם בהחלט יכולים להילקח בחשבון אך בסיכומו של עניין עליך להבין שכל ויברטור יכול להיות מתאים לאישה אחת ולאחרת אינו מתאים כלל לכן שאת רוכשת ויברטור בשבילך ודאי שהוא אכן הויברטור המתאים ביותר לך ובשבילך הוא יהיה הויברטור המושלם.