אביזרי מין מתאימים לזוגות

מהם אביזרי המין לזוגות ? כיצד להנות ביחד מויברטור ? מהו "פרפר אהבה" ומהי "טבעת רטט" ? כל התשובות לשילוב אביזרי מין בחיי הסקס הזוגי.

ויברטור רביט פלקוןהרבה זוגות אשר נכנסים לחנות שלנו שואלים על אביזרי מין לזוגות. לכולם אנו עונים את אותה תשובה, כל האביזרים בחנות הם מתאימים גם לזוגות וגם ליחידים.

הגבר ששמע את התשובה בוהה בסימן שאלה - איך ויברטור יכול להתאים לזוג ?. מתאים ביותר אנו עונים, השימוש הויברטור מענג את האישה אך מי שמפעיל אותו יכול בהחלט ורצוי שיהיה הגבר.

לחלק מהגברים קשה לראות ויברטור בחדר המיטות הם רואים זאת כאיום. מה אם היא תתאהב בויברטור היא לא תזדקק לי עוד.

גברים יקרים ויברטור הוא עצם דומם ללא כל נשמה הוא לעולם לא יוכל להעניק את תחושת החום והאהבה שאתה הגבר תעביר הוא לא ילטף הוא לא יגנח והוא לא יחבק.

תפקידו של הויברטור הוא לגרום לבת זוגתך תענוג נקודתי במקומות שאתה הגבר לא נוגע בהם.

עוד אלמנט חשוב הוא אלמנט הקצב, הויברטור שומר על קצב אחיד בעת פעולתו ומענג בכמה מוקדים בו זמנית. הפעולות המכניות הללו אינן יכולות להתבצע בדיוק כזה על ידי אף אדם אנושי.

בסך הכל אתה רוצה שבת הזוג שלך תחווה את האורגזמה שלה בצורה הטובה והחזקה ביותר, הויברטור הוא כלי עזר לזוגות לשיפור איכות חיי המין ודאי שאינו מהווה כל איום.

בחרו ביחד את הויברטור שלכם כי אתם הולכים לבלות איתו הרבה זמן.

חלק גדול מהאנשים משתכנעים מהטיעון הזה ומחליטים לרכוש ויברטור ואילו חלק אחר עדין מסרב לקבל את הויברטור כשותף בחדר המיטות.

תציע לנו משהו אחר. אוקי אנו אומרים מתוך הבנה שהזוג הזה צריך להתבשל עוד קצת לפני שיכניס ויברטור למיטה.

פרפר אהבה"מה דעתכם על פרפר אהבה?" אנו שואלים ומיד מסבירים, פרפר אהבה הוא רטטן קטן לרוב דמוי פרפר אשר מתיישב על הדגדגן ורוטט בעוצמה ובקצב לפי בחירה. הרטט מחובר לרצועות דקות כמעין תחתון חוטיני אשר עוזרות למקם את הפרפר בדיוק על הדגדגן.

כאשר הפרפר עובד ומגרה את הדגדגן הגבר יכול לחדור לנרתיק ובכך להשיג ריגוש כפול בו זמנית.

עוד אביזר מעניין היא טבעת הרטט אשר מתלבשת על פין הגבר ורוטטת על דגדגן האישה בזמן החדירה.

טבעת רטטחשוב לבחור טבעת רטט אשר מתאימה פיזיולוגית לאישה אישה עם אגן גדול תהנה מטבעת רטט עם רטטן בעל שטח פנים גדול, אישה עם אגן קטן תהנה מטבעת רטט עדינה.

השימוש בטבעת רטט מתאימה מהנה ומוסיף המון אך ביגוד לפרפר שנשאר צמוד ותמיד רוטט ,טבעת הרטט רוטטת רק כאשר היא נוגעת.

קיימים עוד המון אביזרי מין כמו רוקט פוקט ומענגים שונים אשר ניתן להכניס לחדר המיטות ולהנות מהם השימוש המומלץ בהם הוא בראש ובראשונה שימוש זוגי, מצאו את הדרך לשלב אותם בחיי המין שלכם ותזכו לחיי מין מהנים, עשירים, מגוונים ואיכותיים. זכרו אביזרי מין תפקידם לשמש לנו כעזרים למימוש התענוגות הצרופות בחיי המין אם לא נעזר בהם לעולם לא נדע כמה גבוה אפשר יהיה להגיע. אל תחכו צלצלו או בקרו בחנות סקס והזמינו צעצוע מהנה אחרי הכל ההבדל בנינו לבין ילדינו הם הצעצועים שלנו.

יום מקסים מלא אהבה ,תשוקה וריגוש מאחלת רשת אהבה ותשוקה ,אתם מוזמנים להתקשר ולהתייעץ בכל שאלה ובקשה.