פורים – פנטזיות מין יכולות להתגשם

פורים מאפשר להגשים פנטזיות. תנו לנו לצור אצלכם עניין ומשם תמשיכו הלאה.

הוא הציץ בשעונו , השעה הראתה אחת אחרי חצות , הוא שם פעמיו לכיוון אורות הניאון בהמשך הרחוב. בשלט הברזל נכתב באותיות דהויות השם ממבו נמבר 7 ,זה היה שם הבר שחיפש. אפשר לעזור לך ידידי שאל הברנש עב הכרס אשר עמד בכניסה. לא ענה לו בקשיחות ,אני צריך להיכנס ,יש בעיה כל שהיא ? שאל. לא ענה הברנש בחזרה אל תשתה יותר מידי.

כשניכנס הבחין בה מייד כשהיא נשענת על הבר ,רגליה הארוכות עטו ירכון רשת סקסי שחור אשר הבליט את צבע עורה הלבן שזהר עוד יותר מקרינת האור האולטרה סגולי שאפף את הבר.

שמלת המיני הצמודה והקצרה חשפה את הביריות המחוברות לירכון, נעלי העקב האדומות אשר נעלה כאילו שהחזיקו אותה באויר שכן העקב הדק והארוך בקושי נראה.

הוא התקרב אליה בצעדים איטיים וכל צעד שקירב אותו גרם לו לרצות אותה יותר.

את פנויה הערב רכן לאוזנה ושאל, תלוי כמה נפוח הארנק שלך הפנתה ראשה אליו וצחקקה. האיפור הכבד ותנועות שפתותיה החושניות הטריפו את דעתו כמו שלא נטרף מזמן.

בשבילך בייבי אני מוכן לשלם.

הם עשו דרכם במדרגות העולות לקומה השניה של הבר כשהוא נשרך אחריה, כל תנועה שלה עולה במדרגות גרמה לבלוטות ההזעה שלו לעבוד במרץ ולקצב הדופק שלו לעלות.

הוא נעל את הדלת אחריה החדר היה קטן ודי עלוב, מאורר התקרה השמיע חריקות מעצבנות אך זה ממש לא הפריע לו כי מה שהוא חווה איתה היה כמו חלום.

הוא שלף את ארנקו הוציא מתוכו כמה שטרות וזרק אותם על המיטה, תשמרי את העודף עשית לי את היום אמר וטרק את הדלת מאחוריו.שיצא מהבר עדין היה כולו נרגש מהחוויה האדירה שעברה עליו.

הוא החל להתרחק מהבר בהליכה מהירה והביט בטבעת הנישואין שאותה ענד וחשב לעצמו כמה נהדר שיש לו אישה אשר הגשימה לו את הפנטזיה המינית שעליה תמיד חלם.

גם את וגם אתה יכולים להגשים פנטזיה לבן או בת הזוג. חג פורים בהחלט מתאים בשל אופי החג וכמובן התחפושות אך לא מן הנמנע לעשות זאת בכל יום אחר.

תחשבו ביחד או לחוד מה הפנטזיה המינית שלכם וגשו בבקשה לחנות סקס ותגשימו אותה.

מוצרים אפשריים לפנטזיות

סט אזיקיםתלבושת מלצרית , תלבושת שפנפנה , תלבושת שותרת , תלבושת סאדו

רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכם חג פורים שמח וסקסי במיוחד.