מבחן הסקס הזוגי

כמה פעמים קרה לכם שיצאתם לדייט הכל זרם נהדר ,נראה היה שמצאתם את הזיווג המושלם והמתאים ביותר לכם ואז הגעתם למיטה ושם קבלתם את הסטירה ,זה פשוט לא היה זה ,ואתם הרי יודעים שאם לא זה אז לא בכלל.

התאמה מינית בין בני זוג

כמה פעמים קרה לכם שיצאתם לדייט הכל זרם נהדר, נראה היה שמצאתם את הזיווג המושלם והמתאים ביותר לכם ואז הגעתם למיטה והתאכזבתם, זה פשוט לא היה זה, ואתם הרי יודעים שאם לא זה אז לא בכלל.

אסטרולוגיה היא לא מדע מדויק אך הרבה מאוד אנשים נעזרים באסטרולוגיה על מנת לכוון את עצמם בחיים ולהתאים את עצמם לתחומים אשר בהם יש להם התאמה אסטרולוגית.

בתחום הזוגיות לאסטרולוגיה השפעה ניכרת, ישנם אנשים אשר אחת השאלות הראשונות שהם שואלים כאשר הם פוגשים אדם אשר מצא חן בעיניהם היא בן איזה מזל אתה או בת איזה מזל את וזאת כדי לדעת אם הם מתאימים מבחינה אסטרולוגית.

אך האם אנשים אלה שאלו את עצמם האם אנחנו גם מתאימים במיטה ?. האם גם הסקס אצלנו יכול להיות מצוין? רשת אהבה ותשוקה הרימה את הכפפה ובנתה עבורכם את מבחן הסקס הזוגי הראשון בארץ.

המבחן בנוי על בסיס התאמה אסטרולוגית של בני הזוג ומחולק למספר פרמטרים רומנטיקה, משחק מקדים, מין אוראלי, מין אנאלי, מין אגרסיבי ומשחקי שליטה. בכל אחד מהפרמטרים תקבלו ציון באחוזים כאשר ככל שהציון גבוה יותר כן כך מידת ההתאמה שלכם טובה יותר. בסוף המבחן תקבלו ציון ממוצע כללי אשר יעריך את מידת ההתאמה שלכם מבחינה מינית וכן המלצה חמה לשיפור הזוגיות.

אז למה אתם מחכים, כנסו למבחן הסקס הזוגי והשאר בידיים שלכם.