אביזרי מין מיוחדים

חנויות סקס תמצאו הרבה בישראל חלקן טובות יותר חלקן טובות פחות באינטרנט ישנן המון חנויות סקס וירטואליות אשר לא מחזיקות מלאי אלא מפרסמות מלאי קבוע אשר נמצא אצל היבואן. כאשר מתבצעת אצלן הזמנה לוקח זמן עד שהמוצר נשלח אליהן ומשם ללקוח. כמו כן חנויות אלה דואגות להקים כמה חנויות נוספות עם עיצוב שונה אך בעצם כולן שייכות לאותו אדם אשר לדעתי מזלזל באנטליגנצייה של הגולש ובעצם מנסה לתפוס אותו בדלת האחורית. היות ואתרים אלה לרוב מוכרים מלאי אביזרים קבוע ,קשה מאוד לגולש הממוצע למצוא ולרכוש אביזרי מין מיוחדים ואיכותיים.

חנויות סקס תמצאו הרבה בישראל חלקן טובות יותר חלקן טובות פחות. באינטרנט ישנן המון חנויות סקס וירטואליות אשר לא מחזיקות מלאי אלא מפרסמות מלאי קבוע אשר נמצא אצל היבואן. כאשר מתבצעת אצלן הזמנה לוקח זמן עד שהמוצר נשלח אליהן ומשם ללקוח.

כמו כן חנויות אלה דואגות להקים כמה חנויות נוספות עם עיצוב שונה אך בעצם כולן שייכות לאותו אדם אשר לדעתי מזלזל באנטליגנצייה של הגולש ובעצם מנסה לתפוס אותו בדלת האחורית.

היות ואתרים אלה לרוב מוכרים מלאי אביזרים קבוע ,קשה מאוד לגולש הממוצע למצוא ולרכוש אביזרי מין מיוחדים ואיכותיים.

אביזרי מין מיוחדים נמצאים בחנויות פיזיות אשר מודעות לצרכי הלקוחות והן דואגות לחדש ולעניין את הלקוחות במוצרים חדשים ומעניינים.

מהם בעצם אביזרי מין מיוחדים?

כשמם כן הם ,לא תמצאו אותם מפורסמים בעשרות אתרים בשמות אחרים ,אביזרי מין אלה איכותיים והושקעה מחשבה ביצורם כדי שיתאימו היטב לצרכי הלקוח.

להלן מספר דוגמאות של מוצרים אלה:

ויברטור הבתולה

ויברטור איכותי מאוד שעוצב בצרפת מהחומרים הכי טובים והבטוחים שיש בשוק .

הויברטור תוכנן ועוצב כך שיתאים בדיוק לנשים בעלות פתח נרתיק צר או לנשים  מתחילות. אמנם המחיר לא זול אך הויברטור איכותי מאוד ובהחלט מספק את הסחורה ,אם את מחפשת עבורך ויברטור בקטגוריה הזאת ולא מתפשרת הויברטור הזה בהחלט יכול להתאים לך.

ויברטור הבתולה

פרפר אהבה אלחוטי

כל הפרפרים בשוק האביזרים הם פרפרים עם חוט אשר מתחבר אליהם ואל השלט אשר שולט בעוצמת הרטט. הפרפר הזה הוא ללא כל חוט מה שמקל את הענידה שלו . כמו כן הוא מצויד בשלט קטן אלחוטי אשר שולט בעוצמות הרטט של הפרפר כך שבעצם ניתן ללבוש את הפרפר מתחת לבגדים ולהפעיל אותו מתי שרק רוצים.

פרפר אלחוטי

 

ויברטור דסקיות

הטכנולוגיה החדשה ביותר בשוק הויברטורים היא טכנולוגית הדסקיות ,הדסקיות למעשה מחליפות את הפנינים ומאפשרות תנועה בתוך חומר איכותי כגון סיליקון.

קיימים היום מספר סוגים של ויברטורים בטכנולוגיית הדסקיות ואין ספק שהתנועה החלקה והשקטה אותה הן מספקות משדרגת את ההנאה בשימוש בויברטור.

בחנות אהבה ותשוקה תוכלו למצא מספר דגמים:

ויברטור גו'י , ויברטור באני לאב , ויברטור מיסטר רייט

     ויברטור ג'וי        ויברטור באני לאב   ויברטור מ. רייט

ויברטור לשון המענגת

רוב הנשים נהנות ממין אוראלי אך לא כל הגברים נהנים או מעוניינים לספק אותו.

ויברטור הלשון המענגת יוצר תנועת לשון קלה ואם תמרחי עליו נוזל סיכה הוא ירגיש באמת כמו הדבר האמיתי ואפילו יותר משום שהוא לא מתעייף והקצב שלו הוא קצב אחיד מה שמזרז את האורגזמה המיוחלת.

ויברטור הלשון

 

לסיכום

בכדי להנות מאביזרי מין עלינו לדאוג שיתאימו לנו ולצרכים שלנו ,אישה בעלת מבנה אגן קטן לא יכולה לקנות ויברטור אשר לא מתאים לגודל האגן שלה שכן אם תעשה זאת תחווה אכזבה רבה במקום הנאה צרופה, עצה שלנו לפני שאתם רוכשים תבדקו ,תשאלו ,תראו ,תחושו אל תסתכלו על שורת המחיר הנמוכה ותחשבו שעשיתם את עסקת חייכם אחרי הכל מדובר בגוף שלכם\ן ובהנאה שלכם\ן.

 

יום מקסים לכולם מאחלת רשת אהבה ותשוקה