תכשירי מין - איך זה עובד

מי לא רוצה להעצים את חווית הסקס שלו ?. התשובה לכך ברורה כולם רוצים. אך כיצד נעשה זאת?. אני קורא להם תכשירי קסם אך בעצם הם תכשירי מין אשר עוזרים לנו לשפר ולשדרג את חיי המין שלנו.

מי לא רוצה להעצים את חווית הסקס שלו ? התשובה לכך ברורה כולם רוצים. אך כיצד נעשה זאת? אנו מכנים אותם תכשירי קסם אך בעצם הם תכשירי מין אשר עוזרים לנו לשפר ולשדרג את חיי המין שלנו.

להלן כמה מהתכשירים שיעשו לנו את ההבדל:

ג'ל מתחמם מתלקק

תכשיר מדהים למשחק מקדים, פשוט בוחרים טעם מורחים על הגוף של בן או בת הזוג ונהנים ללקק.הבונוס המדהים הוא שבעט נשיפה על האזור המרוח תרגישו חום קליל בגוף, טוב במיוחד בחורף קר. תוכלו לבחור ג'ל מתחמם תות, ג'ל מתחמם תפוח או אפילו ג'ל מתחמם בננה.

ספרי השהייה

רוב הגברים מתקשים להחזיק מעמד בעת החדירה וגומרים לפני האישה שברוב המקרים לוקח לה בין 12 ל- 20 דקות להגיע לאורגזמה. לא טוב ולא מומלץ שבת הזוג שלך לא תגמור. ואתה כמובן רוצה יותר שליטה על הקטן השובב. ספרי השהייה הינו הפיתרון המומלץ ביותר, בעזרתו מכהים את התחושה על הפין ובעצם כך מונעים שפיכה מוקדמת ומאריכים את זמן המשגל.

קרם אורגזמה

רוב הנשים מתקשות להגיע לאורגזמה ,אלה שכבר מגיעות לאורגזמה עושות זאת בעזרת הדגדגן. אחרי הרבה עבודת מגע עיסוי או ליקוק של בן הזוג. קרם אורגזמה לאישה בעצם הופך את איזור הדגדגן ופתח הנרתיק לאזור מאוד רגיש למגע. ובכך עוזר להקדים את האורגזמה ולהעצים אותה.

גלולת זקפה

רוב הגברים אחרי גיל 30 מתקשים לשמור על זקפה חזקה לאורך המשגל שלא לדבר על להעיר את הקטן לסיבוב שני. גלולת הסקס יאנג ג'ינג מורכבת מרכיבים טבעיים, פעילה בגוף 48 שעות, ניתן לאכול ולשתות הכל לרבות אלכוהול. גלולה אחת כזאת כשעה לפני ושינסו לעצור אותכם.

היכן להשיג

מגיעים לחנות סקס או פשוט מזמינים דרך האתר.