פרטים קטנים ומושכים שעוזרים להצליח עם נשים

החברה האנושית מתחדשת כל הזמן ואנחנו איתה לאורך כל הדרך. דברים אשר בעבר לא היו מקובלים, הופכים עם הזמן למקובלים ואף מומלצים. היום ניתן בעזרת מעט פריטים קטנים להוסיף עניין והנאה לתקשורת שלנו עם נשים.

החברה האנושית מתחדשת כל הזמן ואנחנו איתה לאורך כל הדרך. דברים אשר בעבר לא היו מקובלים, הופכים עם הזמן למקובלים ואף מומלצים. היום ניתן בעזרת מעט פריטים קטנים להוסיף עניין והנאה לתקשורת שלנו עם נשים.

גברים תמיד מחפשים פריט מיוחד אצל בחורה, שישמש כתירוץ לגשת אליה ולפתוח את השיחה בקלות. כל חפץ או פריט לבוש ייחודי יכול לעשות את העבודה. שמלה מיוחדת, תכשיט בולט, נעליים מפחידות או אפילו צורת התנהגות קיצונית.

כאשר אתה ניגש לבחורה, מומלץ שתהיה טבעי ככל שניתן ותפתח את השיחה עם הרעיון הראשון שעולה לך לראש. אם לא באת עם משפט מוכן מהבית, וכדאי מאוד שלא תבוא עם אחד כזה, יהיה לך הרבה יותר, קל ונוח לתפוס בעין פריט מיוחד כלשהו שנמצא עליה ובעזרתו לפתוח את השיחה איתה.

תרצו או לא, בחורות כבר מזמן הבינו את הקטע הזה והן דואגות "לקשט" את עצמן בכל מיני תוספות מיוחדות כדי למשוך את תשומת הלב הגברית וכדי שלגבר הפוטנציאלי תהיה סיבה שתקל עליו לגשת אליה ולהתחיל בשיחה.

תוכל לשים לב שכבר היום קיימים חפצים רבים שבחורות עונדות. לדוגמא שרשראות מאבנים גדולות, פרח על דש החולצה או בשיער, חולצה מיוחדת ושלל דברים נוספים. אלה הם אותם הדברים אשר מוסיפים להופעה שלה כאישה, אך מצד שני גם מושכים את תשומת הלב הגברית אליה.

בתקופה האחרונה מאמצים גם גברים את השיטה ובכך הם מוסיפים לעצמם פריט לבוש מיוחד שאיתו הם יוצאים. פריט הלבוש מושך את תשומת לב הבחורות וגורם להן כבר לשים לב לגבר ולהתעניין בו. דבר זה גורם לגבר להיות יותר מיוחד מהסביבה, בכך שהוא בולט בשטח.

מצד אחד זה מושך תשומת לב ויוצר עניין ראשוני אצל בחורות, מצד שני זה נותן לבחורת את האופציה לבוא ולדבר עם הגבר בלי להיראות "מעוניינות בו יותר מדי".

בחורות לא יכולות לגשת בקלות לכל גבר שהן רוצות, בעיקר בגלל מגבלות חברתיות. לכן ברגע שתתן להן "תירוץ" לעשות זאת, הן יקפצו על המציאה. יצא לי לראות הרבה מקרים בהם גבר הגיע למסיבה עם פריט לבוש מיוחד ומייד משך את תשומת לב הבחורות והן ניגשו לדבר איתו, לשאול אותו מאיפה הוא השיג זאת או שפשוט החמיאו לו על כך ומשם השיחה כבר זרמה.

פריט לבוש מיוחד יכול להיות כל דבר הנוסף להופעה הרגילה שלך, החל מטבעת מיוחדת, עניבה עם ציור מיוחד, כובע מסוגנן, מכנס או חולצה לא שגרתיים, שרשרת שמושכת תשומת לב או כל דבר שעולה ברוחכם.
שימו לב שאין כאן רצון להיות ליצן החצר או להיראות שונה בצורה קיצונית, אלא להוסיף פריט לבוש קטן וייחודי שימשוך תשומת לב.

באדיבות: המרכז לאמנות הפיתוי.