חורף חם וסקסי

איזה כיף שהחורף הגיע, פתאום אנחנו קולטים כמה אנחנו צריכים חום ואהבה שיעזרו לנו להתגבר על הקור העז. הגשם יורד, הרוח מצליפה ואנחנו ברוב המקרים נשארים בבית ומוותרים על יציאה לקור המקפיא ולגשם הזועף.

חורף חם ונעים איזה כיף שהחורף הגיע, פתאום אנחנו קולטים כמה אנחנו צריכים חום ואהבה שיעזרו לנו להתגבר על הקור העז. הגשם יורד, הרוח מצליפה ואנחנו ברוב המקרים נשארים בבית ומוותרים על יציאה לקור המקפיא ולגשם הזועף.

לא כל נורא, אם מסתכלים על זה מזווית אחרת זה נותן לנו בעצם הזדמנות להישאר בבית עם בן או בת הזוג יותר זמן מאשר אנחנו רגילים.

זה אומר שנוכל יותר לבלות ולהשקיע בזוגיות המשותפת, לדבר עם בת או בן הזוג להיזכר בזיכרונות נעימים וטובים, להתכרבל ביחד והכי חשוב לנסות משהוא שעדין לא ניסינו, שהרי אין לנו ברירה בחוץ קר וגשום.

אין כמו אמבטיה חמה מלאת קצף אמבט ארומאטי ושני נרות דולקים ביחד עם בן או בת הזוג, הרעמים רועמים, הברקים בורקים ואצלכם כאילו העולם עמד מלכת, יושבים ביחד באמבטיה חמה לאור נרות ומלטפים זה את זו עם הקצף המלטף, ומשחקים עם אביזר מין רוטט שקנינו בבוקר בחנות סקס. איזה מזל שיש חורף.

תארו לעצמכם אתכם עושים זאת בגשם במרפסת ,בגינה או בגג אומנם קר ורטוב אך תודות לקור ולגשם עליכם לנוע יותר כדי להתחמם ולחמם.חוויה חזקה עם הרבה עוצמה אשר לדעתי כל זוג צריך לעבור.

חשבתם פעם איך זה להיות ללא שליטה אבל באמת ללא שליטה חסרי אונים לחלוטין תלויים בבן או בת הזוג. יש הצהרת אהבה יותר חזקה מזו ?.

קנו אזיקים וכיסויי עיניים ,אפשרי גם נוצות מישוש וג'ל מתחמם מתלקק בטעמים. בקשו מבן או בת הזוג שיקשרו אתכם יכסו את עינכם ויעשו בכם ככל העולה אל רוחם. אם אתם מסוגלים לבטוח בבן הזוג סימן שאתם אוהבים אם לא התשובה נמצאת אצלכם, תחשבו על זה.

יש עוד הרבה דברים שלא ניסתם החורף נותן לנו הזדמנות מצוינת לבלות ולחשוב ביחד עם בן או בת הזוג כיצד לעשות את החורף הזה חם וסקסי במיוחד.