חופש גדול לא רק לילדים

איזה כיף החופש הגדול הגיע הילדים עושים חיים ואנחנו המבוגרים עובדי עצות מה לעשות עם הילדים , איזה תיק נפל עלינו. תיק ? לא בהכרח אפשר גם אחרת זוכרים איך היה שהילדים עוד לא נולדו כמה חיים עשיתם ביחד , כמה כסף תשלמו כדי לחזור לתקופה ההיא ?

איזה כיף החופש הגדול הגיע הילדים עושים חיים ואנחנו המבוגרים עובדי עצות מה לעשות עם הילדים , איזה תיק נפל עלינו.

תיק ?

לא בהכרח אפשר גם אחרת

זוכרים איך היה שהילדים עוד לא נולדו כמה חיים עשיתם ביחד , כמה כסף תשלמו כדי לחזור לתקופה ההיא ?

החופש הגדול הוא לא רק לילדים הוא גם וצריך שיהיה גם למבוגרים משום שאחרי שנה קשה עבודה גם אנחנו המבוגרים צריכים חופש והנאה ולא עבודה נוספת מפרכת עם הילדים , עלינו לטעון את המצברים ולא לשכוח את הזוגיות.

איך עושים את זה?

לרובנו יש חברים בני גילנו עם ילדים בני גילם של ילדנו אם נגיע להסדר שבו נשאיר את הילדים כמה ימים אצל החברים ואחר כל להתחלף שהילדים שלהם יבואו אלכם נצליח להרוויח עבורנו חופש אמיתי ,חופש ללא ילדים , חופש שכל מטרתו לרענן את הזוגיות שלנו ולעשות מה שלא יכולנו להרשות לנו לעשות משום שהרי יש ילדים בבית.

זה הזמן להיכנס ל.... חנות סקס ולקנות לנו המבוגרים כמה צעצועים . חנויות סקס מציעות היום מיגון רחב של מוצרים ביחד או לחוד וקרוב לודאי שנמצא כמה אביזרי מין שיענינו אותנו כגון : ויברטורים , ויברטור בחדר המיטות בהחלט משדרג את הסקס .

אפשר לחדש את המלתחה עם בייבי דול סקסי או סט סקסי משהו באמת נועז כדי שיהיה ממש מעניין.

אפשר גם לרכוש אביזרים של לגמור ביחד כאלה המשלבים המפעילים את שני בני הזוג .

כמובן שיש גם מבחר של תכשירי מין מהנים כמו ג'לים מתחממים מתלקקים בטעמים שונים ,שמן מסג' ואפילו בגדים אכילים.

תוכלו גם למצוא משחקים משימות סקסיות לו ולה וגם ספרים מעניינים בנושא תנוחות חדשות ,טיפים וכדומה.

אל תחששו להתפרע כי חיים רק פעם אחת וצריך לנצל כל רגע ורגע. אל תוותרו אל הזוגיות שלכם וכן אפשר גם בלי הילדים , נצלו את החופש הגדול גם לטובתכם לחיים יותר טובים ויותר בריאים.