משחק מקדים

המשחק המקדים הוא המפתח לסקס מוצלח בין בני הזוג. רבים מתייחסים אל המשחק המקדים כמנה ראשונה כאשר בעצם ההתייחסות אליו צריכה להיות התייחסות לקינוח. רבים חושבים שהמשחק המקדים נועד לאישה אך בעצם המשחק המקדים נועד לשני בני הזוג. אישה אשר תענג את בן זוגה במשחק מקדים תגלה מפתחות להרבה דלתות סגורות. גבר אשר ידע להשתמש במשחק המקדים יגלה שארוחת בוקר עשירה מוגשת למיטה היא לא חזון אחרית הימים.

המשחק המקדים הוא המפתח לסקס מוצלח בין בני הזוג. רבים מתייחסים אל המשחק המקדים כמנה ראשונה כאשר בעצם ההתייחסות אליו צריכה להיות התייחסות לקינוח.

רבים חושבים שהמשחק המקדים נועד לאישה אך בעצם המשחק המקדים נועד לשני בני הזוג. הכרויות רבות מתחילות בקול תרועה ונגמרות במפח נפש וזאת משום שאין שום ידע במשחק מקדים  אישה אשר תענג את בן זוגה במשחק מקדים תגלה מפתחות להרבה דלתות סגורות. גבר אשר ידע להשתמש במשחק המקדים יגלה שארוחת בוקר עשירה מוגשת למיטה היא לא חזון אחרית הימים.

מהו משחק מקדים?

משחק מקדים הוא מעין הכנה של בני הזוג לשיא אורגזמי מוצלח. המשחק המקדים נועד למקד את בני הזוג במטרה שלשמה הם נפגשו והיא לגרום סיפוק מקסימלי לכל אחד ואחת מהם וכמובן להשאיר טעם של עוד.

סקס מוצלח ימנע תסכול רב ,יגרום לנו להתעורר עם חיוך בבוקר ויפנה את היום מכעסים וממחשבות מטרידות.

מהי הנוסחא לסקס מקדים מוצלח?

לא קיימת נוסחא שכזאת , משחק מקדים אינדיבידואלי לכל אחד ואחת ובנוי על סבלנות , רגש והמון אהבה. עם זאת המפתח למשחק מקדים מוצלח הוא יצירתיות.

משחק מקדים לגבר

את האישה עליך לדעת, סיפוק בן זוגך לא מסתכם בזה שחדר אלייך ושפך את זרעו. משחק מקדים לגבר הוא דבר חשוב מעין כמוהו וכן את יכולה לגרום לו לחשוב עליך במושגים אלוהיים.

המוח הוא האיבר המיני ביותר בגוף האדם לכן הוא דורש גירוי אל תתחבאי מתחת לשמיכה, לבוש סקסי יכול לעורר חלקים רדומים במוחו של הגבר שלך ,התפשטי באיטיות והשתמשי בפיתוי ארוטי לפני שבכלל התקרבת אליו.

קרבי את גופך אליו אך אל תגעי בו ,תגעי בעצמך ותני למוח שלו לעבוד שעות נוספות , עם הופעת סימני הריר על שפתיו והחזרת הברק לעיניו תוכלי לעבור לשלב הבא.

פין הגבר הוא בעל חשיבות אדירה בעיניו מחמאות כמו כמה הוא גדול וכמה הוא קשה וכמה שאת משתוקקת אליו יגרמו לאגו שלו להתפרץ בטירוף דברי אל ועל הפין לכל אורך המשגל זה אולי יראה לך מוזר לדבר אל פין אך לגבר שלך זה יעשה נפלאות . נגיעות ולטיפות חטופות בפין יתקבלו בברכה , חככי את גופך בפין כשאת עדין לבושה בבגד הסקסי או ב בייבי דול וזכרי לא לתת לו להשתלט על העניינים לפני שאת גומרת את הטיפול שלך. הגבר שלך אוהב לראות את הפין שלו מטייל על שדייך בין שפתייך או מטייל בחריץ העליון של ישבנך (לא לחדור).

המין האוראלי\מציצה דורש פרק שלם ,נתמצת פה ונאמר שגם פה את מתחילה בעדינות ולא שוכחת את האשכים.במידה ואת סולדת מסיבה כל שהיא ממין אוראלי תוכלי לרכוש ב חנות סקס ג'ל בטעמים שאת אוהבת למרוח על הפין ולהתענג.

חלק מהגברים נהנים מנגיעה בפי הטבעת שלהם אין הדבר מצביע על סטייה כל שהיא , אם הוא מעוניין בכך תוכלי למרוח מעט חומר סיכה על אצבעותייך ולטייל על פי הטבעת שלו.

ישנם גברים הנהנים ממגע בפטמותיהם אם כך הדבר גם אצל הגבר שלך השתמשי באצבע המורה ובאגודל כדי לגרות את הפטמות ואל תחסכי גם מהלשון , נשיכות קלות או צביטות במינון המתאים לו.

אביזרי מין כמו אזיקים אשר יקשרו את ידיו למיטה ובעצם יתנו לך שליטה מוחלטת עליו יכולים בהחלט לגוון ולהוסיף עניין.

אנחות וקולות סיפוק במהלך המשחק המקדים מוסיפים מימד נוסף גברים אוהבים לדעת שבת הזוג מתמוגגת מהם.

שאלי אותו איך באיזה לבוש או דמות היה רוצה לראות אותך לכל גבר יש דמות שעושה לו את זה.

אחות , מלצרית,תלמידת תיכון,חיילת וכהנה וכהנה דוגמאות תוכלי בקלות להיכנס אל דמות כזאת ולהתחיל את המשחק המקדים מנקודה זו.

הפתיעי אותו במקום לא שגרתי זוג יכול לחיות חיים שלמים ולזכור שכל חיי המין שלהם עברו בחדר המיטות. מפגש מיני בטבע ,במטבח ,או בכל מקום אחר תפתח דלת לחדר מלא הפתעות.

לסיכום הכל אפשרי השמיים הם הגבול ואין גבול ליצירה. את יכולה כמובן עם רצון לעשות את הגבר שלך מאושר שמח ועם רצון לתת לך הכל.

משחק מקדים לאישה

אתה הגבר עליך לדעת לבת הזוג לוקח בין 12-20 דקות בממוצע להגיע לאורגזמה , המשחק המקדים חשוב מעין כמוהו ויש לו תפקיד מכריע בדרך הנכספת לאורגזמה.לפני כל מגע מיני ניקיון והיגיינה הם תנאים הכרחיים אל תהיה בטוח שהיא אוהבת את הסירחון שלך.

כמו אצל הגבר גם אצל האישה המוח הוא האיבר המיני ביותר בגוף האישה .אני אוהב אותך ,רוצה אותך ,חושק בך הן מילים אשר אן להם הגבלה מסוימת הן מילים שצריכות להישמע תמיד ובכל הזדמנות באזנה של האישה.מחמאות עושות עבודה נהדרת לכל הנשים.המשחק המקדים אצל אישה מתחיל הרבה לפני שנכנסים למיטה והוא כולל את כל מה שנאמר לעיל.

נשים אוהבות מסג' אז תעשה מסג' ,קנה שמן טוב . אתה לא צריך לעבור קורס במסג' שוודי או כל סוג של מסג' אחר מה שאתה צריך זה סבלנות עדינות ומגע נעים כאשר העיקרון המנחה אותך הוא שכל חלק וחלק בגוף האישה זקוק לתשומת הלב הראויה לו.

אברי המין של האישה הם סופר עדינים ודורשים משחק מקדים בדרך לאורגזמה.

רגלים

רגל מתחילה מאצבעות כף הרגל ליטוף ,ליקוק ,מסג' קל של כפות הרגלים יכולים להיות נקודת פתיחה מצוינת. לאט לאט תוכל להתקדם למעלה לכיוון הירכיים שהן חלק רגיש ביותר אצל האישה עיקוב וטיפול באזור הירכיים יכול לגרום לתחושות מדהימות אצל האישה ואף לאורגזמה. אל תמשיך לאזור הנרתיק כי את הקינוח שומרים לסוף.

ישבן

ישבן האישה הוא איבר סקסי ורגיש גם לנשים וגם לגברים נשים נהנות מכל סוג של מגע בישבנן בתנאי שהוא בא בהסכמה וברצון שלה.תן לאצבעות ללכת במקומך ולהרגיש את הנקודות הרגישות בישבנה גם מהלשון אל תחסוך. ישנן נשים הנהנות ממגע עדין בפי הטבעת.אם כך הדבר תוכל לענג אותה עם נוזל סיכה המרוח על האצבע.

תוכל גם להעביר קלות את הפין שלך בחריץ החיצוני של ישבנה הדבר עשויי לענג גם אותך.

בטן

בטן האישה רגישה מאוד ליטוף ומגע בבטן במקביל למגע באזור אחר יכולים בהחלט לרגש ולגרות את האישה. גם הטבור בהחלט בא בחשבון.

שדיים

שדי האישה מאוד רגישות למגע בשום פנים ואופן אל תחשוב שאתה סוחט תפוזים לטף אותם בעדינות תן תשומת לב ראויה לפטמות אל תלחץ עליהן חזק לטף אותם בעזרת האצבע המורה והאגודל או הלשון בתנועות סיבוביות עדינות.ישנן נשים אשר ממגע זה בלבד חוו לאורגזמה.

צוואר

מגע בצוואר במיוחד בנקודה הקרובה לאוזן תעביר צמרמורות מדהימות בגוף האישה השתמש בלשון ובנשיכות קלות אל תרטיב מידי קרוב לודאי שהיא כבר התקלחה.

שפתיים ,פה

נקודה נוספת להתחלת המשחק המקדים הוא הפה או השפתיים אל תחסוך בנשיקות התחל עם נשיקות עדינות ולאט לאט החדר את לשונך ,דאג לצחצח שיניים לפני כדי שההתחלה לא תהיה צורמת.

נרתיק

נרתיק האישה הוא החלק החשוב ביותר בעינוג לכן שמרנו אותו לסוף ועדיף שגם אתה תעשה כך

נרתיק רטוב ומגורה מגיע לאורגזמה מהר יותר ובעוצמה גדולה יותר.

בחלק העליון החיצוני של הנרתיק נמצא הדגדגן רוב הנשים מגיעות לאורגזמה דרכו כך שאם תדע לטפל נכון בדגדגן תגרום לבת הזוג להעריץ אותך. עליך לזכור עדיף תמיד מגע רטוב על מגע יבש. התחל בקצב איטי מאוד ועדין ביותר תן לדגדגן לקבל את הגירוי בשלבים תנועות סיבוביות בהחלט עוזרות. השתמש בלשונך אם הדבר דוחה אותך דאג שיהיה ברשותך ג'ל בטעם שאתה אוהב אותו תוכל לרכוש בחנות סקס.

פתח \ שפתי הנרתיק רגישות מאוד ודורשות גם הן את המגע שלך. לאחר שהדגדגן מגורה תוכל והנרתיק מגיב ברטיבות תוכל לשלב חדירה של אצבעות בצורה עדינה לפתח הנרתיק. שים לב לתגובות בת הזוג רטיבות בנרתיק ,פטמות זקורות וקולות אנחה ורעידות הן בהחלט סימנים טובים שאתה בכיוון הנכון.

נקודת הג'י היא נקודה האורגזמה האולטימטיבית של האישה מה כבר לא נאמר על נקודה זאת.נקודת הג'י ממוקמת בדופן העליון בחלקו הפנימי של הנרתיק בעומק של 1-5 ס"מ אצל כל אישה המיקום שונה.

עינוג של הדגדגן ונקודת הג'י במקביל יקרב אורגזמה חזקה במיוחד.

ויברטור יכול לשמש אביזר נהדר במשחק המקדים ישנם ויברטורים רבים בהם ויברטורים לנקודת הג'י אשר מאופיינים בעיקול קטן בראש הויברטור . ישנם גם ויברטורים לדגדגן אשר רוטטים במספר מקצבים וגורמים לריגושים וגירויים עזים אצל האישה.

בכלל לא יזיק אם תבקרו שנכם בחנות סקס ותבחרו לעצמכם כמה אביזרים מעניינים.

אל תשכח להחמיא ולראות כמה שאתה נהנה לענג את בת הזוג במהלך המשחק המקדים.אל תפעל כמו רובוט היה רגיש לתגובות הגוף של בת הזוג.

לסיכום משחק מקדים לבת הזוג חשוב מאוד והכרחי .מניות רבות יוספו לך וימנעו ממנה תסכולים מיותרים שכך או אחרת בסוף יגיעו אליך.