אביזרי מין קטנים ומטריפים

למרות המודעות והחדשנות אצל רבים מהאנשים עדין ישנם גברים ונשים הנרתעים משימוש באביזרי מין. לכן ריכזנו עבור אותם אנשים מספר אביזרים קטנים ומטריפים אשר יכולים לשנות את כיוון המחשבה החושש או המתנגד שלהם.

למרות המודעות והחדשנות אצל רבים מהאנשים עדין ישנם גברים ונשים הנרתעים משימוש באביזרי מין. לכן ריכזנו עבור אותם אנשים מספר אביזרים קטנים ומטריפים אשר יכולים לשנות את כיוון המחשבה החושש או המתנגד שלהם.

 

מענגים

רוב רובם של המענגים משמש בעיקר לגירוי חיצוני כלומר על הדגדגן ופתח הנרתיק רובם קטנים ולא מזכירים במראם את תפקידם. ההמלצה שלנו למוצר מבת TOP CAT בשם באז באני מענג קטן ושובב מיוצר מסיליקון בדרגה רפואית , היפו אלרגני . היתרון הגדול של באז באני הוא גירויי וריגוש בו זמני

גם של הדגדגן וגם של נקודת הג'י . בנוסף הוא עמיד במים ומאוד קומפקטי ופשוט להפעלה.

 

ויברטורים

כאן אנחנו ממליצים על מוצר מעולה בשם ספיני. ויברטור קטן ושובב מיוצר מ 100% סיליקון ,עמיד במים , בעל שמונה מצבי רטט משתנים.מוצר מדהים ולא מאיים בטוח לשימוש ומאוד נעים למגע.

ניתן ומומלץ לשימוש ביחד עם בן או בת הזוג.

 

לגמור ביחד

אביזרים של לגמור ביחד תפקידם לספק גירויי הדדי לבני הזוג רובם זהים וכוללים טבעת רטט המתלבשת על הפין ומצוידת בחלק העליון שלה ברטטן כל שהוא אשר תפקידו בזמן החדירה לרטוט ולענג את הדגדגן. ההמלצה שלנו היא על טבעת רטט בשם לו ולה השפן השובב טבעת רטט קטנה אשר מצוידת ברטטן ארנב.מוצר זה בולט משאר המוצרים הזהים לו בשל גודלו הסביר (לא קטן מידי ולא גדול מידי).

פשטות הפעלתו וכן היותו רב פעמי כלומר הוא מגיע עם 2 סוללות הנדרשות להפעלתו ובנוסף 2 סוללת נוספות להחלפה. אחרי שגם אלה הגמרות ניתן להחליפן אצל שען מצוי.

 

אנאלי

נשים וגברים אשר מעוניינים בגירוי אנאנלי ורוצים מוצר מעולה, עדין ומצוין להתחלה.

אנו ממליצים על מוצר בשם ויברטור אנאלי דק . מיוצר מחומר ג'לי איכותי רך ונעים למגע ,פשוט וקל להפעלה.

 

 

לסיכום

ישנם אין ספור מוצרים ואביזרים לנשים וגברים ביחד ולחוד השימוש בהם מהנה ויכול לגרום לסיפוק גדול והאמת חבל שלא להתנסות במגוון האביזרים והתכשירים הגדול. אנחנו באהבה ותשוקה מזמינים אתכם ואתכן להתקשר בטלפון 0774025022 או לשלוח דואר אלקטרוני info@love2all.co.il

לכל שאלה ובקשה. ומבטיחים לספק עבורכם את השרות המקצועי האמין היעיל והדיסקרטי ביותר.