בגדים שעושים חשק

לא פעם אני מקבל טלפון מנשים וגברים אשר רוצים להחזיר את החשק המיני אצל בן הזוג או אפילו להחזיר את החשק המיני שלהם\ן .

לא פעם אני מקבל טלפון מנשים וגברים אשר רוצים להחזיר את החשק המיני אצל בן הזוג או אפילו להחזיר את החשק המיני שלהם\ן .

התובנה המינית של כל אחת ואחד לגביי בן הזוג בנויה על פנטזיה ואו סטראוטיפ כזה ואו אחר.

עם השנים התובנה המינית משתנה בעקבות שינויים ותמורות אשר אנו עוברים במהלך חיינו.

כך שיכול מאוד להיות שמה שהיה סקסי ומפתה לפני כמה שנים ,ממש לא מושך ולא עושה את זה בזמן הזה. מה שבעצם אנחנו מקבלים זה ירידה בחשק המיני וחוסר עניין בצד השני.

קרוב לודאי גם שניסיון החיים אשר צברנו עם אותו בן או בת זוג גרמו לנו לאי אלה משקעים או חסימות במודע או שלא במודע שהרי אין זוג אשר העבר שלו אינו מכיל ריבים וויכוחים שונים. זה טבעי וכולנו עוברים את זה. חלק לוקחים זאת בקלות ועוברים הלאה ואצל חלק זה מתבטא בירידה במצב הרוח ובחשק ובתפקוד המיני.

העובדה שאנשים רבים שואלים על כך בעצם מדגישה את הצורך או הגעגוע למין לוהט ומלא תשוקה כזה אשר נחווה בעבר. שהרי אנחנו לא רוצים לוותר על התענוג שבחיי המין.

אז מה עושים ?

דבר ראשון אני אומר דברו על זה עם בן או בת הזוג אל תפנימו ואל תדחיקו אחרת תגרמו לעצמכם תסכול רב ועצבים לא מעטים.

לאחר שישרתם\ן את ההדורים התחילו גם במעשים , שאלו את בן או בת הזוג מה מושך , מגרה אותם. מה שהיה נכון אז לא בהכרח יהיה נכון היום. שאלו אותם על הפנטזיה שלהם , כיצד היו רוצים לראות אתכם\ן. שינויים חיצוניים יכולים לעשות נפלאות בדרך לעוררות החשק המיני.

איזה שינויים ?

תספורת שונה או צבע שיער שונה משנים את הפנים לחלוטין ומרעננים את המראה בצד השני. גם אם הצד השני לא יאהב את השינוי הסקרנות שבעצם השינוי תעורר אותו.

משחקי תפקידים

אומרים שלא כל יום פורים. זה נכון אבל זה לא אומר שאי אפשר להתחפש. ישנן המון תחפושות ותלבושות סקסיות אשר יכולות לעשות את ההבדל בין אי חשק לחשק אדיר. לדוגמא תוכלי להתחפש לשפנפנה,שוטרת ואפילו אחות סקסית פשוט שאלי אותו מה עושה לו את זה. משחק תפקידים יכול להיות מנוף אדיר להחזרת החשק המיני שלך ושלו.

בגדים סקסיים

בגדים סקסיים קיימים היום במגוון אדיר של צורות ודגמים.הבייבי דול הקלאסי עודנו כאן ועדין עושה את העבודה ככלי רציני לפיתוי . אוברולים סקסיים במבחר דגמים מאוד נפוצים ויעילים. הם נצמדים לנו לגוף ובעצם מותחים אותו ונותנים מראה של גוף חלק ומתוח. בנוסף הם מסתירים צלקות , פצעים וכדומה ובעצם מונעים דחייה אפשרית. בחרי את האוברול הכי מתאים עבורך שיסתיר את מה שתרצי להסתיר ויגלה את החלקים הסקסיים שבך.

ביריות וירכונים

בהחלט באים בחשבון הם מצויים במבחר של דגמים ומקנים חושניות ומראה סקסי ביותר.

בעבר ביריות, ירכונים, בגדי רשת היו נחלתם של העוסקים והעוסקות בשרותי מין כיום יותר ויותר נשים מתלבשות דרך קבע בבגדים אלה וזאת מהסיבה הפשוטה. גברים נטרפים מהם זה עושה להם את זה.

היום כל אישה יכולה ללבוש בגדים סקסיים ולהראות כמו כוכבת פורנו מהשורה הראשונה.

לאחרונה התפתח בעולם גם הלבוש הסקסי לגברים. חוטיני כבר לא רק לנשים כמו גם אביזרי לבוש סקסיים כמו חולצות רשת וכדומה כמו שהיא יכולה להראות סקסית וחושנית גם אתה יכול פשוט תשאל מה עושה לה זה יכול להיות שעוד תופתע.

לסיכום אין פה תרופות קסם תהיו יצירתיים ותשקיעו

עדיף מאוחר מאשר לעולם לא.