הקשר שבין סקס לבריאות

לא אחת נשאלת השאלה לגבי הקשר בין סקס לבריאות . האם קיום סקס עושה אותנו בריאים יותר ? . האם קיום סקס מסייע במניעת מחלות ?. האם תוחלת החיים שלנו תאריך בעקבות קיום של יחסי מין ?.

לא אחת נשאלת השאלה לגבי הקשר בין סקס לבריאות . האם קיום סקס עושה אותנו בריאים יותר ? . האם קיום סקס מסייע במניעת מחלות ?. האם תוחלת החיים שלנו תאריך בעקבות קיום יחסי מין ?.

לאחר קריאה של מספר מאמרים ומחקרים להלן מספר נקודות למחשבה.

כמה קלוריות אנחנו שורפים

אדם שורף בין 150 -300 קלוריות בממוצע במשגל מיני של בין 10-20 דקות זאת אומרת שאם אנחנו מחפשים דרך מהנה לשרוף קלוריות עלינו לעשות סקס יותר ולאורך זמן כך גם נשרוף שומן וקלוריות וגם נשפר את הכושר הגופני.

נראים יותר צעירים

מחקר של 10 שנים באירופה אשר כלל 3500 נשים וגברים הראה שאחד הגורמים למראה צעיר יותר הוא קיום יחסי מין בתדירות של פעמיים בשבוע לפחות .

כמו כן בעת קיום סקס הגוף מפריש רמות גבוהות של אסטרוגן הגורמות לשיער בוהק ולעור חלק.

גברים פחות חולים

הנתון המדהים הבא נלקח משני מחקרים נפרדים אחד באנגליה ואחד בצפון אירלנד. המחקרים קובעים שגברים אשר מגיעים ל 3 אורגזמות לפחות בשבוע מפחיתים את סיכוייהם ב 50% למות ממחלת לב או משבץ.

מערכת חיסון חזקה יותר

על פי מחקר אשר התבצע באוניברסיטת ווילקס בפנסילבניה אנשים המקיימים סקס 2-3 בשבוע מעלים ב 30% את הנוגדנים הנקראים אימוגלובין A אשר ממריצים את מערכת החיסון.

יותר מאושרים

נמצא כי סקס מפחית את הסיכון לדיכאון והתאבדות , מעלה את הדימוי העצמי , נותן מצב רוח טוב, משפר את איכות החיים הכללית.

חיים יותר

מחקר שנערך בקרב אלף גברים איריים בבלפסט מגלה שגברים שדיווחו על תדירות גבוהה של אורגזמות נהנו משיעור תמותה נמוך בחצי מאלה של הגברים שלא קיימו יחסי מין על בסיס קבוע.

לסיכום

המחקרים מוכיחים שכל שנעשה סקס איכות החיים שלנו תשתפר ובהחלט נהיה יותר בריאים. אז מה שנשאר זה למצוא את הפרטנר או הפרטנרית המתאימה ולעשות סקס וכמה שיותר.

רשת אהבה ותשוקה ממליצה על גיוון חיי המין לסקס טוב יותר. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון אביזרי מין ומוצרי אהבה. ובכל עת אנחנו לשרותכם\ן .