צעצוע חדש לשנה חדשה

שנה חדשה תמיד מביאה איתה התחלות חדשות ואנחנו באהבה ותשוקה הבאנו לכם את הקולקציה החדשה מבית פאן פקטורי הגרמנית. ויברטורים +BATTERY. גם נטענים וגם סוללות בויברטור אחד בעוצמות מטורפות שלא נראו עד היום ובעיצובים חדשים ומדליקים שיעיפו אתכם לשמיים.

 תוצאת תמונה עבור ‪fun factory SEX‬‏

חברת "פאן פקטורי" הגרמנית ממשיכה לייצב את מעמדה כחברה הכי מתקדמת בעולם אביזרי המין בעולם ומשיקה עכשיו קולקציה חדשה של ויברטורים שלראשונה משלבים את הנוחות של האביזרים הנטענים יחד עם הפשטות בשימוש בסוללות מה שמביא לשיאים חדשים של עוצמות רטט מטורפות שיובילו אותך לשרשרת אורגזמות שלא הכרת עד היום.

Vibrator - ABBY G

הויברטורים האלה רוטטים בשישה אימפולסים שונים ובארבע עוצמות רטט פסיכיות מה שמוביל ללא פחות מ-24 מצבי רטט שונים, דבר שלא נראה עד היום בשום ויברטור.

הויברטור נטען בחשמל אבל כאן יש טוויסט בעלילה. כמה פעמים קרה לך שממש התחשק לך להתפנק בויברטור אבל שכחת להטעין אותו? יותר לא תצטרכי לחכות. פשוט תשימי סוללות בפנים והויברטור עובד. והקטע הכי גדול את שואלת? ברגע שאת מחברת את הויברטור להטענה הוא מטעין גם את הויברטור וגם את הסוללות הנטענות שאנחנו מוסיפים לכל ויברטור שתזמיני. יחד עם הסוללות אנחנו מגיעים לכפול עוצמה מכל ויברטור אחר.

אז לכבוד השנה החדשה אתם מוזמנים להתחדש באחד מחמשת העיצובים החדשים של פאן פקטורי +BATTERY עוד היום. מחכים לכם באהבה, מקצועיות ודיסקרטיות.

ולסיום, חנות סקס אהבה ותשוקה מאחלה לכולנו שנה טובה, מלאת סקס ואורגזמות עוצמתיות לכולנו.